Haftanın Yeni Filmleri 09.10.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 18.02.2015 - Filipinler)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,  

Daniel Lee
 

 

Ejder Kılıcı
Tian Jiang Xiong Shi
Dragon Blade
Bundan iki bin yıl önce gizemli bir asker lejyonu İpek yolu üzerinde ilerliyordu. Zarif oyma zırhları, miğferlerindeki kırmızı yeleleri, silahları ve savaş formasyonları ile Çin topraklarında daha önce böylesi askerlere hiç şahit olunmamıştı.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Action Adventure Drama
Süre : 127 dakika
Ülke : Çin Halk Cumhuriyeti
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Daniel Lee
Senaryo : Daniel Lee
Müzik : Henry Lai
Görüntü Yönetimi : Tony Cheung
Kurgu : Yau Chi-Wai
Sanat Yönetimi : Jia Neng Huang
Oyuncular : Adrien Brody, John Cusack, Sharni Vinson, Jackie Chan, Peng Lin, Benny Urquidez, Si Won Choi, Paul Philip Clark, Max Huang, Kevin Lee, Jozef Waite, Mika Wang, Temur Mamisashvili, Raiden Integra, Danny Salay, Philippe Joly, Lorie Pester, Vanness Wu, Tomer Oz, Kar Yan, Joel Adrian, Murray Clive Walker, Oleksii Liesnoi, Vander McLeod, Emrah Yılmaz, Fatih Uğurlu, James Lee Guy, Kyle Shapiro.
Yapımcı Firma : Sparkle Roll Media, Huayi Brothers Media, Shanghai Film Group, Home Media & Entertainment Fund, Tencent Video, Beijing Cultural Assets Chinese Film and Television Fund, Visualizer Film Company, Jackie & JJ Productions.
İthalatçı Firma : TME / The Moments Entertainment
Dağıtımcı Firma : TME
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır