Haftanın Yeni Filmleri 16.10.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 17.09.2015 - Hollanda)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Scott Cooper
 

 

Kara Düzen
Black Mass
1970'lerin Güney Boston'ında, FBI Ajanı John Conolly, İrlandalı ganster James "Whiteyé Bulger'ı, ortak düşmanları İtalyan Mafyasını çökermek için işbirliği yapmaya ikna eder. Film, Whitey'nin kontrolden çıkarak Boston tarihinin en azılı gangsteri olmasının gerçek hikayesini anlatıyor.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Biography Crime Drama
Süre : 122 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Scott Cooper
Senaryo : Scott Cooper, Mark Mallouk.
Müzik : Junkie XL
Görüntü Yönetimi : Masanobu Takayanagi
Kurgu : David Rosenbloom
Sanat Yönetimi : Stefania Cella
Oyuncular : Johnny Depp, Dakota Johnson, Benedict Cumberbatch, Juno Temple, Corey Stoll, Sienna Miller, Peter Sarsgaard, Joel Edgerton, Kevin Bacon, Julianne Nicholson, Adam Scott, Rory Cochrane, Jesse Plemons, W. Earl Brown, James Russo, Erica McDermott, Jamie Donnelly, Brad Carter, Bill Camp, Jeremy Strong, Paddy McAloon, Julie Ann Dawson, Jay Giannone, Jim Ford, Dicky Eklund Jr., Kate Jurdi, Owen Burke, Susan Garibotto, Rhet Kidd, Lin Hultgren, John Gigliotti, J.P. Valenti.
Yapımcı Firma : Warner Bros., Cross Creek Pictures, Le Grisbi Productions, Infinitum Nihil, Ridgerock Entertainment Group.
İthalatçı Firma : Warner Bros. Türkiye
Dağıtımcı Firma : Warner Bros. Türkiye
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır