Haftanın Yeni Filmleri 16.10.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 11.06.2015 - Hollanda)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Asif Kapadia
 

 

Amy
Amy
6 kez Grammy Ödülü kazanmış ünlü şarkıcı Amy Winehouse’un hayat hikayesi sanatçının kendi sözleriyle beyazperdeye taşınıyor.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Documentary Biography Music
Süre : 128 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri İngiltere
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Asif Kapadia
Senaryo :
Müzik : Antonio Pinto
Görüntü Yönetimi :
Kurgu : Chris King
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Amy Winehouse, Yasiin Bey, Mark Ronson, Tony Bennett, Pete Doherty, Blake Fielder-Civil, Mitch Winehouse, Tyler James, Salaam Remi, Monte Lipman, Nick Shymansky, Blake Wood, Juliette Ashby, Janis Winehouse, Lauren Gilbert, Raye Cosbert, Sam Beste, Lucian Grainge, Nick Gatfield, Andrew Morris, Dale Davis, Cristina Romete, Phil Meynell, Darcus Beese.
Yapımcı Firma : On The Corner Films, Universal Music.
İthalatçı Firma : D Productions
Dağıtımcı Firma : M3 Film
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır