Haftanın Yeni Filmleri 23.10.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 03.09.2015 - Yunanistan)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Afonso Poyart
 

 

Solace
Solace
Dr. John Clancy, kızının ölümünden sonra emekli olan, evliliği sona eren ve sıra dışı yeteneklere sahip bir adamdır. Münzevi bir yaşamın içinde; geçmişten gelen gizemli ve acı dolu olayların hesaplaşmasını yaşarken, psişik yeteneklerini yaşamından uzak tutmaya çalışıyordur. Ancak FBI Özel Ajanı Joe Merriwether ve Joe'nun genç ve şüpheci ortağı Katherine Cowles, korkunç bir seri cinayet davasının çözümü için ondan başka kimsenin kendilerine yardım edemeyeceğine karar verirler. Ziyaret sırasında Katherine’in geleceğiyle ilgili bazı görüntüler gören Clancy ekibe dahil olur. Clancy ve ekibin karşısında ise psişik güç konusunda baş etmekte zorlanacakları, zeki ve çok tehlikeli bir katil olan Charles Ambrose vardır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tür * : Mystery Thriller
Süre : 101 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Afonso Poyart
Senaryo : Sean Bailey, Peter Morgan.
Müzik : Brian Wayne Transeau
Görüntü Yönetimi : Brendan Galvin
Kurgu : Lucas Gonzaga
Sanat Yönetimi : Cameron Beasley
Oyuncular : Colin Farrell, Jeffrey Dean Morgan, Anthony Hopkins, Abbie Cornish, Marley Shelton, Xander Berkeley, Janine Turner, Kenny Johnson, Jose Pablo Cantillo, Sharon Lawrence, Matt Gerald, Autumn Dial, Joshua Close, Angela Kerecz, Rey Hernandez, Russell Durham Comegys, Jordan Woods-Robinson, Luisa Moraes, Adam Boyer, Kresh Novakovic, Niyi Oni, Frank Brennan, Jake Lawson, John Merical, David Weiss, Keith Ewell, Bobby Burks, Timothy Scott, Christopher Beanland, Scott Ledbetter, Charles Lawlor, Joey Phillips.
Yapımcı Firma : Eden Rock Media, FilmNation Entertainment, Flynn Picture Company, New Line Cinema.
İthalatçı Firma : Pinema
Dağıtımcı Firma : Pinema
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır