Haftanın Yeni Filmleri 23.10.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 01.10.2015 - İtalya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Gabriele Muccino
 

 

Babalar ve Kızları
Fathers and Daughters
Babalar ve Kızları, 1980’lerde Pulitzer ödüllü dul bir yazar olan Jake Davis’in, eşini kaybetmesi sonrasında yaşadığı ağır psikiyatrik hastalığa rağmen 5 yaşındaki kızını yetiştirme savaşını ve günümüzde 30 yaşına gelen Katie’nin, bu dönemden kalma çocukluk travmalarıyla yüzleşmesini geçmiş ve günümüz arasında zaman geçişleri yaparak anlatıyor.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Drama
Süre : 116 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri İtalya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Gabriele Muccino
Senaryo : Brad Desch
Müzik : Paolo Buonvino
Görüntü Yönetimi : Shane Hurlbut
Kurgu : Alex Rodriguez
Sanat Yönetimi : Gregory A. Weimerskirch
Oyuncular : Aaron Paul, Amanda Seyfried, Russell Crowe, Diane Kruger, Ryan Eggold, Quvenzhané Wallis, Jane Fonda, Janet McTeer, Octavia Spencer, Bruce Greenwood, Kylie Rogers, Brendan Griffin, Michelle Veintimilla, Claire Chapelli, Lindsey Elizabeth, Kaza Marie Ayersman, Kasey Daley, Chris A. Riskus, Chris Douglass, Phil Nardozzi, Jason McCune, Jake Scheib, Momo Casablanca, Al Sotto, Jeremy Long, Brian Muller.
Yapımcı Firma : Andrea Leone Films, Busted Shark Productions, Fear of God Films, Voltage Pictures.
İthalatçı Firma : Mekanik İletişim
Dağıtımcı Firma : MC Film Dağıtım
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır