Haftanın Yeni Filmleri 29.10.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 29.10.2015 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Bernard Rose
 

 

Frankenstein
Frankenstein
Üç boyutlu yazıcı ile oluşturulan ve sonra öldü diye çöpe atılan Frankenstein, ayağa ilk kalkışı ile “Neyim ben? Beni kim yarattı? Bu dünyadaki görevim nedir?” gibi insani duyguları sergilemektedir.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Horror Thriller
Süre : 89 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri Almanya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Bernard Rose
Senaryo : Bernard Rose
Müzik : Halli Cauthery
Görüntü Yönetimi : Candace Higgins
Kurgu :
Sanat Yönetimi : Rae Deslich, Rob Simons.
Oyuncular : Carrie-Anne Moss, Xavier Samuel, Danny Huston, Tony Todd, Mckenna Grace, Carol Anne Watts, James Lew, Adam Nagaitis, Maya Erskine, Mary Gallagher, John Lacy, Julie Marcus, Ron Rogge, Matthew Jacobs, Carlton Caudle, Steve Hart, Jerry Ying, Rob Mars, LaDell Preston, Jay Hawkins, Peter Adrian Sudarso, Dave Pressler, Jorge Luis Pallo, Jeff Hilliard, Carol Ann Watts.
Yapımcı Firma : Bad Badger, Eclectic Pictures, Summerstorm Entertainment.
İthalatçı Firma : Cinemajestic
Dağıtımcı Firma : Mars Dağıtım
Sınıflandırma :
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır