Haftanın Yeni Filmleri 30.10.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 30.09.2015 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
 

John Wells
 

 

Çok Pişmiş
Burnt
Şef Adam Jones her şeye sahipken kötü alışkanlıkları sebebiyle hpsini kaybeder. İki Michelin yıldızlı şef, sadece tadın oluşturacağı heyecanın peşindedir. Ama şimdi, kendi mutfağını oluşturmak ve üçüncü Michelin yıldızını kazanabilmek için yanına en iyi şefleri ve güzel Helene’i almak zorundadır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Comedy Drama
Süre : 100 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : John Wells
Senaryo : Steven Knight
Müzik : Rob Simonsen
Görüntü Yönetimi : Adriano Goldman
Kurgu : Nick Moore
Sanat Yönetimi : John Frankish, Joe Howard, Karen Schulz Gropman.
Oyuncular : Alicia Vikander, Jamie Dornan, Bradley Cooper, Sienna Miller, Lily James, Uma Thurman, Daniel Brühl, Sarah Greene, Emma Thompson, Matthew Rhys, Omar Sy, Richard Rankin, Chelsea Li, Sam Keeley, Riccardo Scamarcio, Christopher Heskey, Erica Emm, Armando Gutierrez, Giedre Bond, Edward Mannering, Alexander Furno, Martin Bats Bradford, Alicia Woodhouse, Shane Hart, Leon Corbin, Hugh Holman, Richard Cunningham.
Yapımcı Firma : 3 Arts Entertainment, Double Feature Films.
İthalatçı Firma : TME / The Moments Entertainment
Dağıtımcı Firma : TME
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır