Haftanın Yeni Filmleri 30.10.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 06.09.2012 - Almanya)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Ute von Münchow-Pohl, Sandor Jesse.
 

 

Afacanlar Takımı: Büyük Yarış
Der Kleine Rabe Socke
Raven: The Little Rascal
Ormana sonbahar gelmiş, hayvanlar kış için son hazırlıklarını yapmaya başlamıştır. Kış boyunca yiyecekleri meyveleri ve ekinleri toplayıp kilere yerleştirmektedirler. Bütün orman sakinleri çalışırken işten kaytaran tek kişi yarış tutkunu afacan karga Çorap’tır. Çorap her gününü sabun kutusundan yaptığı arabasını sürerek geçirmektedir. Bir gün ormanda başka ormanlardan gelen şampiyon pilotların da katılacağı büyük bir yarış düzenlenince Çorap çok heyecanlanır ve yarışı kazanma planları yapmaya başlar. Bunun için arkadaşlarının da yardımına ihtiyacı olacaktır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Animation Adventure Comedy
Süre : 78 dakika
Ülke : Almanya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Ute von Münchow-Pohl, Sandor Jesse.
Senaryo : Katja Grübel
Müzik : Alex Komlew
Görüntü Yönetimi :
Kurgu : Birgit Ponten, Benjamin Manns, Patricia Vasapollo.
Sanat Yönetimi : Manuel Arenas
Oyuncular : Seslendirme: Katharina Thalbach, Anna Thalbach, Constantin von Jascheroff, Jan Delay, Georg Tryphon, Fabian Hollwitz, Gerald Schaale, Santiago Ziesmer, Mia Diekow, Monty Arnold, Jens Andresen, Jannik Endemann, Peter Wenke, Josefine Hagen, Lina Dörsam, Ulli Smandek, Ozan Ünal, Tim Kreuer.
Yapımcı Firma : Akkord Film Produktion GmbH, Studio 88.
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır