Haftanın Yeni Filmleri 06.11.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 01.09.2006 - Estonya)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Heiki Ernits, Janno Poldma.
 

 

Sevimli Köpek Lotte
Leiutajateküla Lotte
Lotte from Gadgetville
Sevimli köpek Lotte'nin yaşadığı köyde her türlü icat yapmak çok önemli bir görev olarak kabul edilmektedir. Dolayısıyla köyün ahalisi her sene en iyi mucit yarışması düzenlemektedir. Lotte'nin yaratıcısı Oskar, köyün en iyi mucitlerinden biridir. Oskar'ın en büyük rakibi ise Adalbert the Rabbit'tir. Bu yarışmada birinci olmak Oskar'ın tüm ailesine büyük bir onur kazandıracaktır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2006
Tür * : Animation Comedy Family
Süre : 81 dakika
Ülke : Estonya Litvanya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Heiki Ernits, Janno Poldma.
Senaryo : Janno Poldma, Heiki Ernits, Andrus Kivirahk.
Müzik : Sven Grünberg
Görüntü Yönetimi :
Kurgu : Janno Poldma
Sanat Yönetimi : Heiki Ernits
Oyuncular : Seslendirme: Evelin Voigemast, Andero Ermel, Argo Aadli, Lembit Ulfsak, Garmen Tabor, Marko Matvere, Piret Kalda, Peeter Oja, Harriet Toompere, Elina Reinold, Mait Malmsten, Margus Tabor, Aarne Üksküla, Peeter Tammearu, Anne Reemann, Ain Lutsepp, Tonu Kark, Tonu Oja, Anu Lamp, Tiit Sukk, Roman Baskin, Veiko Tubin, Risto Kübar, Mari-Liis Lill.
Yapımcı Firma : Eesti Joonisfilm, Rija Films.
İthalatçı Firma : Özen Film
Dağıtımcı Firma : Özen Film
Sınıflandırma :
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır