Haftanın Yeni Filmleri 13.11.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 24.11.2014 - Slovenya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Lisandro Alonso
 

 

Hayal Ülkesi
Jauja
Kadim olanlar demiş ki, kim ki dünya cenneti “Jauja”yı bulmaya çalışır, yolda kaybolur... 1882’de, yerli halka karşı soykırım harekatı sırasında Patagonya’da bir ileri karakoldayız. Danimarkalı yüzbaşı Gunnar Dinesen’in 15 yaşındaki kızı Ingeborg genç bir askere tutulup evden kaçınca, yüzbaşı genç çifti bulmak için tekinsiz düşman bölgesine girmeyi göze almaya karar verir.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tür * : Drama Western
Süre : 109 dakika
Ülke : Arjantin Danimarka Fransa Meksika Amerika Birleşik Devletleri Almanya Brezilya Hollanda
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Lisandro Alonso
Senaryo : Lisandro Alonso, Fabian Casas.
Müzik : Viggo Mortensen
Görüntü Yönetimi : Timo Salminen
Kurgu : Gonzalo del Val, Natalia Lopez.
Sanat Yönetimi : Sebastian Roses
Oyuncular : Viggo Mortensen, Ghita Norby, Viilbjork Malling Agger, Esteban Bigliardi, Diego Roman, Adrian Fondari, Mariano Arce, Misael Saavedra, Brian Patterson.
Yapımcı Firma : 4L Arte, Bananeira Filmes, Canal Brasil, Fortuna Films, Kamoli Films, Les Films du Worso, Mantarraya Producciones, Massive, The Match Factory,Perceval Pictures.
İthalatçı Firma : İKSV
Dağıtımcı Firma : M3 Film
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır