Haftanın Yeni Filmleri 27.11.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 14.10.2015 - Malezya)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,  

Rob Letterman
 

 

Goosebumps: Canavarlar Firarda
Goosebumps
Büyük şehirden küçük bir kasabaya taşındığı için mutsuz olan Zach Cooper, taşındıkları evin tam yanındaki evde yaşayan Hannah ile karşılaşıp, Champ ile de kısa sürede arkadaş olduklarında yeni hayatı için umutlanır. Ama her umut ışığının peşinde dolaşan bir de bulut vardır; Zach, Hannah’nın gizemli babasının Goosebumps kitaplarının yazarı, R.L. Stine olduğunu öğrendiğinde bunu bir kez daha anlar. Zach, yan evdeki komşularını daha iyi tanıdıkça Stine’nın korkunç bir sırrı olduğunu da öğrenir; Stine’ın kitaplarını ünlü yapan yaratıklar gerçektir ve Stine onları kitaplarında kilitli tutarak okurlarını korumaktadır. Yaratıklar kazara serbest kaldıklarında Zach’in hayatı da değişecektir. Zach, Hannah, Champ ve Stine’ın takım olarak, bu hayal ürünü yaratıkları ait oldukları kitaplara geri göndermeleri ve kasabayı kurtarmaları gerekecektir.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Action Adventure Comedy
Süre : 103 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Rob Letterman
Senaryo : Darren Lemke
Müzik : Danny Elfman
Görüntü Yönetimi : Javier Aguirresarobe
Kurgu : Jim May
Sanat Yönetimi : Dawn Snyder, Patrick M. Sullivan Jr., Andrew White.
Oyuncular : Halston Sage, Jack Black, Dylan Minnette, Ken Marino, Odeya Rush, Amy Ryan, Jared Sandler, Jillian Bell, Ryan Lee, Kumail Nanjiani, Ella Wahlestedt, Timothy Simons, Steven Krueger, Amanda Lund, Karan Soni, R.L. Stine, Gabriela Fraile, Luka Jones, E. Roger Mitchell, Jason Davis, Erica-Marie Sanchez, Jeff Matthew Glover, Benjamin Papac, Lucky Mangione, Brittani Cox, Roger Neal, Avery L Jones, Caleb Emery.
Yapımcı Firma : Columbia Pictures, Original Film, Scholastic Entertainment, Sony Pictures Entertainment, Village Roadshow Pictures.
İthalatçı Firma : Warner Bros. Türkiye
Dağıtımcı Firma : Warner Bros. Türkiye
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır