Haftanın Yeni Filmleri 11.12.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 08.10.2015 - Azerbaycan)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,Türkçe Dublaj,  

Joe Wright
 

 

Pan
Pan
Peter 12 yaşında, bastırılamaz ölçüde asi bir mizaca sahip, yaramaz bir çocuktur. Fakat tüm hayatını geçirdiği Londra’nın kasvetli yetimhanesinde bunların tercih edilen nitelikler olduğu pek söylenemez. Sonra, inanılmaz bir gecede, Peter yetimhaneden kaçırılıp; korsanların, savaşçıların ve perilerin olduğu Var Olmayan Ülke (Var Olmayan Ülke) adında fantastik bir dünyaya götürülür. Peter orada bir yandan müthiş maceralarla karşılaşıp ölüm-kalım savaşları yaparken, bir yandan da kendisini çok uzun süre öne yetimhaneye bırakmış olan annesinin sırrını çözmeye ve bu sihirli topraklarda hakkı olan yerini bulmaya çalışır. Savaşçı Kaplan Lily ve James Hook adındaki yeni bir arkadaşla takım oluşturan Peter’ın Var Olmayan Ülke’yi kurtarmak ve —sonsuza dek Peter Pan olarak anılacak hakiki bir kahraman olmak şeklindeki— gerçek yazgısını bulmak için acımasız korsan Karasakal’ı yenmesi gerekmektedir. Film, kaçırılarak var olmayan ülke Neverland'a götürülen öksüz bir çocuğun hikayesini konu alıyor. Bu çocuk, daha sonra büyülü ülke Neverland'de Peter Pan ismiyle sonsuza kadar anılacak bir kahramana dönüşecektir.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Adventure Family Fantasy
Süre : 111 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Joe Wright
Senaryo : Jason Fuchs
Müzik : John Powell
Görüntü Yönetimi : Seamus McGarvey, John Mathieson.
Kurgu : William Hoy, Paul Tothill.
Sanat Yönetimi : Gavin Fitch, Phil Harvey, Paul Laugier.
Oyuncular : Cara Delevingne, Amanda Seyfried, Hugh Jackman, Rooney Mara, Nonso Anozie, Garrett Hedlund, Paul Kaye, Levi Miller, Emerald Fennell, Julian Seager, Anastasia Harrold, Kathy Burke, Bronson Webb, Adeel Akhtar, Spencer Wilding, Jimmy Vee, Jack Lowden, Michael Ryan, Leni Zieglmeier, Debra Leigh-Taylor, Deborah Rosan, Nicholas Agnew, Harry Lister Smith, Giacomo Mancini, Tae-joo Na, Oliver Payne, Amy Morgan, Lewis MacDougall, Dillon Mitra, Andres Austin Bennett.
Yapımcı Firma : Berlanti Productions, Dune Entertainment.
İthalatçı Firma : Warner Bros. Türkiye
Dağıtımcı Firma : Warner Bros. Turkey
Sınıflandırma :
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır