Haftanın Yeni Filmleri 18.12.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 26.03.2015 - Danimarka)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Kenneth Kainz
 

 

Kahin'in Kızı
Skammerens datter
The Shamer's Daughter
Dina gerçekleri ortaya çıkarmak ve annesini kurtarmak için canını riske atacağı tehlikeli bir yolculuğa çıkar. Dina doğaüstü güçlere sahip bir ailenin kızı olarak dünyaya gelmiştir. Dina’da annesinin yeteneğini almıştır. Bu yetenek insanlara baktığında onların ruhunu ve içinden geçenleri görebilmektedir. Bir gün annesinin krallıkta yaşanan bir kaosa alet edilmek istenmesi ve annesinin buna karşı yeteneğini kullanmayı reddetmesi hapse atılmasına neden olur.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Adventure
Süre : 96 dakika
Ülke : Danimarka
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Kenneth Kainz
Senaryo : Anders Thomas Jensen
Müzik : Jeppe Kaas
Görüntü Yönetimi : Lasse Frank Johannessen
Kurgu : Nicolaj Monberg
Sanat Yönetimi : Jindrich Koci, Jaroslav Rericha.
Oyuncular : Jakob Oftebro, Allan Hyde, Maria Bonnevie, Soren Malling, Peter Plaugborg, Laura Bro, Mads Riisom, Stina Ekblad, Johann G. Johannsson, Lado Hadzic, Rebecca Emilie Sattrup, Adam Ild Rohweder, Roland Moller, Austa Lea Jespersen, Olaf Johannessen, Selma Iljazovski, Henrik Noel Olesen, Petra Scott Nielsen, Esben Dalgaard Andersen, Petra Maria Scott, Svend Johansen, Stefania Omarsdottir, Niklas Herskind, Oliver Methling Sondergaard, Julie Knuth Brollund Hansen, Jaques Lauritsen, Malthe Miehe-Renard.
Yapımcı Firma : Nepenthe Film
İthalatçı Firma : Özen Film
Dağıtımcı Firma : Özen Film
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır