Haftanın Yeni Filmleri 25.12.2015  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 04.12.2015 - İspanya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Dani de la Orden
 

 

Barselona'da Bir Yılbaşı Gecesi
Barcelona, nit d'hivern
Barcelona Christmas Night
Binlerce hikayenin saklı olduğu bir yılbaşı gecesi Barselona’da kahramanlarımız birbirinden farklı aşklar yaşamaktadır: Carles ve Paula, çatırdayan evliliklerini ayakta tutmanın mücadelesini verirken, Oscar hayatının aşkını arama yolunda hiç ummadığı bir limana demir atar… Laura, yıllarca sakladığı sırrını ailesine açmak üzereyken, Miguel kutlamalar sırasında çocukluk aşkına rastlar ve bütün kutlamayı birbirine katar… Bu yılbaşı Barselona sokakları birbirinden farklı aşk hikayeleriyle ısınacak.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Romance
Süre : 95 dakika
Ülke : İspanya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Dani de la Orden
Senaryo : Daniel Gonzalez, Eric Navarro, Eduard Sola.
Müzik : Joan Dausa
Görüntü Yönetimi : Ricard Canyellas
Kurgu : Alberto Gutierrez
Sanat Yönetimi : Eva Calvino
Oyuncular : Alex Maruny, Alexandra Jimenez, Alberto San Juan, Vicky Luengo, Aina Clotet, Asuncion Balaguer, Cristian Valencia, Bernat Saumell, Alex Monner, Abel Folk, Miki Esparbe, Clara Segura, Berto Romero, Montserrat Carulla, Jose Corbacho, Mariano Venancio, Yolanda Ramos, David Bages, Fermi Reixach, Laura de la Isla, Andrea Compton.
Yapımcı Firma : El Terrat, Playtime Movies, Sábado Películas, Televisió de Catalunya.
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır