Haftanın Yeni Filmleri 11.08.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 11.02.2016 - Danimarka)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Mads Matthiesen
 

 

Model
The Model

Emma isimli modelin Paris modasına dahil olmasını ve bir fotoğrafçıya delicesine tutulması anlatılıyor...

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Drama
Süre : 105 dakika
Ülke : Danimarka
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Mads Matthiesen
Senaryo : Anders Frithiof August, Mads Matthiesen, Martin Zandvliet.
Müzik : Nicholas Britell
Görüntü Yönetimi : Petrus Sjövik
Kurgu : Pernille Bech Christensen
Sanat Yönetimi : Emma Pucci
Oyuncular : Yvonnick Muller, Ed Skrein, Claire Tran, Dominic Allburn, Maria Palm, Thierry Hancisse, Marco Ilso, David L. Price, Aleksandra Yermak, Virgile Bramly, Mehdi Senoussi, Christian Abart, Charlotte Tomaszewiska.
Yapımcı Firma : Zentropa Entertainments
İthalatçı Firma : Özen Film
Dağıtımcı Firma : Özen Film
Sınıflandırma :
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır