Haftanın Yeni Filmleri 11.08.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 11.08.2017 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

A. Çağatay Özkan
 

 

Amigos: Meksika Hazinesi
Amigos: Meksika Hazinesi

Kaptan Cevdet’in başında olduğu AMIGOS, boş işler yaparak günlerini geçiren ve bölgenin Mafya babası Hamza’nın verdiği işleri yapan, tembel adamlardan kurulu dört kafadardır. Cevdet, tesadüfen öğrendiği Meksika hazinesinin peşine düşer. Ama hazinenin peşinde başkaları da vardır ve biranda kendilerini Zigsonya köyünden Meksika’ya uzanacak bir maceranın içinde bulurlar.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tür * : Comedy
Süre : 85 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : A. Çağatay Özkan
Senaryo : A. Çağatay Özkan
Müzik : Zafer Paydaş
Görüntü Yönetimi : Armağan Gündüz
Kurgu : Olgun G. Ertunga
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Kağan Öztop, Nami Esengil, Kadir Gültekin, A. Çağatay Özkan, Kadir Gültekin, Suat İnal, Aykut Altın, Hamit Demir, Duygu Sökmen, Bülent Altıntoprak, Mehmet Esatoğlu, Aygün Günay, Talat Yavaş, Haluk Yıldız, İhsan Ustaoğlu, Bekir Annıak.
Yapımcı Firma : AC23 Film (Bülent Altıntoprak)
Dağıtımcı Firma : MC Film
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır