Haftanın Yeni Filmleri 20.10.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 16.02.2017 - Slovenya)

» Sinemalar ve Seanslar
üç boyutlu  bu film türkçe seslendirilmiştir  

Reza Memari
 

 

Bak Şu Leyleğe
A Stork's Journey
Richard the Stork

Kendini leylek zanneden ama aslında bir serçe olan Richard, leylek ailesine onlardan biri olduğunu ispat etmek için Afrika’ya doğru yola çıkar.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tür * : Animation Adventure Family
Süre : 85 dakika
Ülke : Almanya Belçika Lüksemburg Norveç Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Toby Genkel, Reza Memari.
Senaryo : Jeffrey Hylton, Reza Memari, Joe Vitale.
Müzik : Éric Neveux
Görüntü Yönetimi : Reza Memari
Kurgu : Reza Memari
Sanat Yönetimi : Stephane Lecocq
Oyuncular : Seslendirme: Tilman Döbler, Cooper Kelly Kramer, Shannon Conley, Christian Gau, Nicolette Krebitz, Marc Thompson, Marco Eßer, Jason Griffith, Marcus Off, Erica Schroeder, Maud Ackermann, Jonathan Todd, Schroeder Kacmar, Christina Boas, J. Dolan Byrnes.
Yapımcı Firma : Den Siste Skilling, Knudsen & Streuber Medienmanufaktur, Mélusine Productions, Ulysses Filmproduktion, Walking The Dog.
İthalatçı Firma : The Moments Entertainment /TME
Dağıtımcı Firma : TME
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır