Haftanın Yeni Filmleri 24.11.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 16.11.2017 - Rusya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Stephen Chbosky
 

 

Mucize
Wonder

New York Times'ın en çok satan kitabından yola çıkılarak yapılmış Mucize, August Pullman'ın ilham verici ve sıcak hikayesini anlatıyor. Auggie, normal bir okula gitmesini engelleyen yüz farklılıklarıyla doğdu ve beşinci sınıfa başladığında kahramanların en benzersizi oldu. Ailesi, yeni sınıf arkadaşları ve daha büyük toplulukların hepsi merhametlerini ve kabullerini bulmak için uğraşırken, Auggie'nin olağanüstü yolculuğu hepsini birleştirecek ve öne çıkmak için doğduğunuzda karışamayacağınızı kanıtlayacaktır.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tür * : Drama
Süre : 113 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Stephen Chbosky
Senaryo : Stephen Chbosky, Steve Conrad, Jack Thorne.
Müzik : Marcelo Zarvos
Görüntü Yönetimi : Don Burgess
Kurgu : Mark Livolsi
Sanat Yönetimi : Kendelle Elliott, Brad Goss.
Oyuncular : Julia Roberts, Jacob Tremblay, Owen Wilson, Mandy Patinkin, Crystal Lowe, Daveed Diggs, Izabela Vidovic, Nadji Jeter, Emma Tremblay, Sonia Braga, Steve Bacic, Noah Jupe, Danielle Rose Russell, Millie Davis, Darcy Rose Byrnes, Kyle Breitkopf, Bryce Gheisar, Rachel Hayward, Ty Consiglio, Elle McKinnon, Emily Delahunty, William Dickinson, Lidya Jewett, Ben Ratner, Erika McKitrick.
Yapımcı Firma : Lionsgate, Mandeville Films, Participant Media, Walden Media Distributors.
İthalatçı Firma : The Moments Entertainment / TME
Dağıtımcı Firma : TME
Sınıflandırma :
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır