Haftanın Yeni Filmleri 01.12.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 01.12.2017 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Ender Özkahraman
 

 

Zor Bir Karar
Biryareke Zor
Ugly Duckling

Eylem genç bir kızdır. Hakkâri’de yaşamakta ve bir kilim atölyesinde çalışmaktadır. Büyük burnunu sorun edindiği için estetik ameliyat hayalleri kurmaktadır. Kardeşlerinden biri dağdadır ve çatışmalar yeniden başlamıştır. Herkes kaygı içindeyken bir yanda babasıyla anlaşamayan büyük kardeş, bir yanda ailesi tarafından zorla evlendirilmek istenen yakın bir arkadaş… Eylem arada kalmıştır, yakınlarının sorunlarıyla ilgilenerek burnuyla ilgili takıntısını unutmayı başarabilecek midir?

Eylem lives with her father and elder brother in Hakkari and works in a kilim workshop. She's a vivacious girl, but she’s obsessed with her nose, which she finds too big. She has dreams of having a plastic surgery with the money she collects. In a place filled with all the hardships of life, is she going to succeed and overcome her obsession? A struggle for existence from Ender Özkahraman's camera.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tür * : Drama
Süre : 91 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Ender Özkahraman
Senaryo : Ender Özkahraman
Müzik : Ruşen Alkar Özkan
Görüntü Yönetimi : Ercan Yılmaz
Kurgu : Ümit Kıvanç
Sanat Yönetimi : Osman Özcan
Oyuncular : Şükran Aktı, Kemal Seven, Feyyaz Duman, Berivan Biral, Rugeş Kırıcı, Aram Dildar, Ozan Çelik, Engin Emre Değer, Doğan Gündüz, Şule Demirel, Sidar Duman Öner.
Yapımcı Firma : Abus Film (Ender Özkahraman)
Dağıtımcı Firma : Yeşilçam
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır