Haftanın Yeni Filmleri 01.12.2017

» Sinemalar ve Seanslar
 

Yıldıray Gürgen
 

 

Aşka Geldik
Aşka Geldik

Türkiye'nin teknolojiden uzak bir köyünde Ankara'dan muhtara gelen telefonla yurt dışından bir profesörün ve üniversite heyetinin insani araştırmalar için geleceği öğrenilir. Bütün köy halkı bu olayın heyecanını yaşarken damat ve kayınbaba olan Şükrü ile Habib aynı heyecanı yaşamaz. Film, Şükrü ve Habib'in komik serüvenini beyazperdeye taşıyor.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tür * : Comedy
Süre : 102 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Muharrem Özabat
Senaryo : Hasan Aliyev
Müzik : Yıldıray Gürgen
Görüntü Yönetimi : Mahir Gül
Kurgu : Yüksel Torun
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Ferda Xudaverdiyav, Metin Yıldız, Şener Kökkaya, Muhlis Asan, Hüseyin Elmalıpınar, Şevki Özcan, Yıldız Gülşan, Arzu Ulutunçok, Dilek Denizdelen, Barış Koçak, Abdullah Şahin, Gönül Dilan, Yakup Yavru, Ali Tutal, Erol Taşçı.
Yapımcı Firma : 34 FilmProduction, Favorit Productions. (Hamdi Bor, İlham Muharremov)
Dağıtımcı Firma : FFD
Sınıflandırma :
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır