Haftanın Yeni Filmleri 08.12.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 08.12.2017 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Özcan Deniz
 

 

Öteki Taraf
Öteki Taraf

Onu terk eden sevgilisi Ece’den uzun süredir haber alamayan Çetin teselliyi eski sevgilisi Sara’da bulacaktır. Bir saplantı haline getirdiği eski sevgilisi Çetin’i elde ettiğini düşünen Sara ve halen Ece’yi unutmaya çalışan Çetin’in hayatları yaşadıkları eski evde karşılaştıkları garip olaylarla karışacak, izleyiciler yer yer korku düzeyinde gerilirken, kahramanlarımız bu gerilimli anlarda birbirlerinden şüphe eder hale gelecekler. 

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tür * : Drama
Süre : 103 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Özcan Deniz
Senaryo : Özcan Deniz
Müzik : Ulaş Pakkan
Görüntü Yönetimi :
Kurgu : Ahmet Teke
Sanat Yönetimi : Erol Taştan
Oyuncular : Meryem Uzerli, Özcan Deniz, Aslı Enver, Osman Wöber, Ayten Uncuoğlu, Burçin Birben, Sena Çakır.
Yapımcı Firma : Avşar Film, Dnz Film (Şükrü Avşar, Ercan Deniz).
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır