Haftanın Yeni Filmleri 20.04.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 20.04.2018 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 bluray  

Mustafa Diyar Demirsoy
 

 

Horoz Bayram
Horoz Bayram

İnsanların, bazı durumlarda başladıkları işin ağırlığını önceden kestirmemelerinden, sonuçta bir hayli borca düşmelerinden, bu vaziyetten kurtulmak için kimilerinin karısını, çocuğunu ortada bırakıp kazanç sağlamak için gurbete gitmelerinden orada İstanbul kızlarına uyarak ailelerini unutmalarından, nihayet gurbetin acılarını anlayıp yurda dönmelerinden söz edilir. Bayram, başladığı işin uğursuzluğuna göre bir hayli borca düşer.Herkese borcu vardır bu işin içinden çıkamaz, herkes borcunu ister. O, İstanbul'a gidip para kazanıp insanların borcunu ödeme niyetindedir ancak karısı ZernişanHanım buna razı olmaz. Oranın bataklık olduğunu erkeklerin kadınlara takılarak ailesini terk ettiğini söyler. Çaresiz kalan Bayram fırıldak işler düşünür. Halfeti’de animatör olarak çalışan sihirbaz dostu Recep’e müracaat eder.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tür * : Comedy
Süre : 88 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Mustafa Diyar Demirsoy
Senaryo : İmmir Memmedli
Müzik : İnan Tat
Görüntü Yönetimi : Evren Özgür
Kurgu : Onur Özcan
Sanat Yönetimi : Ali Şahin
Oyuncular : Sahra Zeyni, Abdullah Aslan, Hüseyin Taş, Zulfi Hamit Altın, Şükran Yalçın, Yuşa Parez.
Yapımcı Firma : Vessa Yapım (Abdullah Aslan)
Dağıtımcı Firma : MC Film
Sınıflandırma :
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır