Haftanın Yeni Filmleri 27.04.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 15.02.2018 - Rusya)

» Sinemalar ve Seanslar
 bluray  

Brian OMalley
 

 

Lanetli Konak
The Lodgers

1920'li yıllarda İrlanda'nın kırsal kesiminde, aileden kalma bir konakta yaşayan Rachel (Charlotte Vega) ve ikiz kardeşi Edward (Bill Milner), geceleri şeytani birtakım güçlerin sözünden dışarı çıkmadan yaşamlarını sürdürmektedir. Üç ana kuralları vardır, geceleri yataktan çıkmaları yasaktır, eşikten içeri kimse girmemelidir ve biri kaçmaya kalkışırsa diğerini korkunç bir son beklemektedir. Savaş gazisi Sean'ın (Eugene Simon) kasabaya gelişi ve Rachel'la yakınlaşmaları, kuralların çiğnenmesine ve lanetin hayatlarını cehenneme çevirmesine neden olacaktır.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tür * : Drama Horror Romance
Süre : 92 dakika
Ülke : İrlanda
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Brian OMalley
Senaryo : David Turpin
Müzik : Kevin Murphy, Stephen Shannon, David Turpin.
Görüntü Yönetimi : Richard Kendrick
Kurgu : Tony Kearns
Sanat Yönetimi : Robert Clarke, Michael Moynihan.
Oyuncular : Charlotte Vega, David Bradley, Moe Dunford, Bill Milner, Eugene Simon, Deirdre O'Kane, Roisin Murphy, Emmet Kelly, Anthony Murphy, Emma Whelan, Brendan O'Rourke, Elijah Egan, Ronan Byrne, Jack O'Malley, Tara-Lee Doyle, Sarah Bennett, Mary Murphy, Helena Berney, Rachel Bennett, Martin Waters, Robert Crosbie, Jim Curtis, Bríd Kelly, Mary McDonald, Michael Murphy, Pat Murphy, Aoife Whelan, Mick Kent, Sean Waters, Ray Murphy, Dympna Farrell, Max O'Malley, Poppy O'Malley, Martin McClements, Ann McClements, Matthew Sludds, Mary Teresa Redmond, Fred Casey. Keith Kelly, Tom Mullins.
Yapımcı Firma : Avatar Audio Post Production, Bowsie Workshop, E-Color Studios, Outer Limits Post Production, Point.360, Tailored Films.
İthalatçı Firma : Siyah Beyaz Movies
Dağıtımcı Firma : TME
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt4399952/?ref_=ttco_co_tt

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır