Haftanın Yeni Filmleri 04.05.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 11.04.2018 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
bu film türkçe seslendirilmiştir  

Franck Gastambide
 

 

Taxi 5
Taxi 5

Paris’ten Marsilya’ya atanan polis Sylvain Marot, son model Ferrarili bir İtalyan çetesini yakalamalıdır. Fakat çeteyi yakalamak için ekip arkadaşı Marsilya’nın en kötü taksi şoförünün yeğeni Eddy’dir.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tür * : Action Adventure Comedy
Süre : 102 dakika
Ülke : Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Franck Gastambide
Senaryo : Luc Besson, Franck Gastambide, Stéphane Kazandjian.
Müzik : Alexandre Mahout
Görüntü Yönetimi : Vincent Richard
Kurgu : Yseult Huret
Sanat Yönetimi : Samuel Teisseire
Oyuncular : Franck Gastambide, Malik Bentalha, Bernard Farcy, Salvatore Esposito, Edouard Montoute, Sabrina Ouazani, Sand Van Roy, Anouar Toubali, Monsieur Poulpe, Sissi Duparc, Ramzy Bedia, Moussa Maaskri, Eric Fraticelli, Fabrizio Nevola, Elise Larnicol, Janane Boudili, Le Mia, Redouane Bougheraba, Alexia Degrémont, Gregory Fromentin, Fausto Marci.
Yapımcı Firma : EuropaCorp
İthalatçı Firma : Moviebox
Dağıtımcı Firma : TME
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt7238392/?ref_=ttco_co_tt

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır