Haftanın Yeni Filmleri 04.05.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 12.04.2018 - Arjantin)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Jeff Wadlow
 

 

Doğruluk mu Cesaret mi?
Truth or Dare

Lucy Hale (Pretty Little Liars) ve Tyler Posey (Teen Wolf) Blumhouse Productions’dan (Happy Death Day, Get Out, Split) doğaüstü gerilim türündeki Doğruluk mu Cesaret mi? filminde başrolleri paylaşıyorlar. Arkadaşlar arasında zararsız bir oyun olan “Doğruluk mu Cesaret mi?” birinin veya bir şeyin yalan söyleyenleri ya da cesaret teklifini reddedenleri cezalandırmaya başlamasıyla ölümcül bir oyuna dönüşür.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tür * : Horror Thriller
Süre : 100 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Jeff Wadlow
Senaryo : Jillian Jacobs, Michael Reisz, Christopher Roach.
Müzik : Matthew Margeson
Görüntü Yönetimi : Jacques Jouffret
Kurgu : Sean Albertson
Sanat Yönetimi : Alyssa Hill
Oyuncular : Lucy Hale, Lucas Moreno, Markie Cameron, Penelope Amari, Nolan Gerard, Landon Liboiron, Sam Lerner, Brady Smith, Hayden Szeto, Morgan Lindholm, Aurora Perrineau, Tom Choi, Carlo Sciortino, Ezmie Garcia, Lisa Catara, Tim Neff, Myron Natwick, Bradley Snedeker, Nefetari Spencer, Alexis Jacknow, Gregg Daniel, Joe Ochman, Dominic Vedder, Omar Leyva, Logan William McPeak, Jake Delaney, Noah Staggs, Alexander Roberts, Alex Montalban, Marcie Jean.
Yapımcı Firma : Blumhouse Productions
İthalatçı Firma : UIP Turkey
Dağıtımcı Firma : UIP Turkey
Sınıflandırma :
Editör : (6/10)
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt6772950/?ref_=ttrel_rel_tt

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır