Haftanın Yeni Filmleri 11.05.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 11.05.2018 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 bluray  

Beyza Çimenot
 

 

Tutsak
Tutsak

Hikaye akıl hastanesinde geçmektedir. Doktor Doğan ve baş hekim Halil  (Yaşar Aydınlıoğlu) hastalara ilginç bir tedavi yöntemi uygulamaktadır.  Doktor Doğan ile Halil  ve hasta bakıcılar dışında bu tedavi yöntemini kimse bilmemektedir. Öğrenimini yeni bitirmiş Doktor Serkan (İbrahim Muratoğlu)  bir yılı aşkın bir süredir bu hastanede çalışmaktadır. Ve hastanede yapılan tedavi şekli onu şüphelenmesine sebep olmuştur. Serkan'ın bu şüphesi doğru mudur?  ve bunu kanıtlaya bilecek midir?  Baş hekim Halil'in tesadüf üzerine tanıştığı Deniz'i (Türkan Kılıç) gözüne  kestirmiş, onu ağına düşürmek için zaman kolluyordur. Halil, Deniz'i kapana kıstıracak ve daha önce de diğerlerine yaptığı gibi onun sonunu hazırlayacak mı? Deniz Halil'in pençelerinden kurtulabilecek mi ? Suçlular cezasını çekecek mi?

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tür * : Drama Thriller
Süre : 85 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Beyza Çimenot
Senaryo : Beyza Çimenot
Müzik : Gökhan Doğanay
Görüntü Yönetimi : Melik Ejder Şentürk
Kurgu : Çağrı Ece
Sanat Yönetimi : Sumru Aytaç
Oyuncular : Türkan Kılıç, Yaşar Aydınlıoğlu, Tayfun Sav, Umut Özkan, Şenay Gürsoy, Reyhan İlhan, Ece Baykal, İbrahim Muratoğlu, Demir Parscan.
Yapımcı Firma : Gürsoy Yapım (Şenay Gürsoy)
Dağıtımcı Firma : Derin Film
Sınıflandırma :
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır