Haftanın Yeni Filmleri 07.06.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 06.06.2018 - Almanya)

» Sinemalar ve Seanslar
üç boyutlu  bu film türkçe seslendirilmiştir imax atmos dbox screenx 4dx  

J.A. Bayona
 

 

Jurassic World: Yıkılmış Krallık
Jurassic World: Fallen Kingdom

Sinema tarihinin en popüler ve en başarılı film serilerinden birinin taşıdığı heyecanlara, maceraya ve mucizeye sahip olan bu yepyeni sinema filmiyle, eskisinden daha büyüleyici ve dehşet verici yeni türler, favori karakterler ve dinozorlar da geri dönüyor. Jurassic World: Yıkılmış Krallık’a hoş geldiniz. Oyuncular Chris Pratt ve Bryce Dallas Howard, idari yapımcılar Steven Spielberg ve Colin Trevorrow ile birlikte Universal Pictures ve Amblin Entertainment’ın Jurassic World: Yıkılmış Krallık filmi için geri dönüyor. Pratt ve Howard’a rol arkadaşları James Cromwell, Ted Levine, Justice Smith, Geraldine Chaplin, Daniella Pineda, Toby Jones, Rafe Spall eşlik ederken BD Wong ile Jeff Goldblum ise rollerine geri dönüyorlar. J.A. Bayona’nın (Kıyamet Günü) yönetmenliğini yaptığı epik aksiyon macera, Jurassic World’ün yönetmeni Trevorrow tarafından yazılmış. Derek Connolly ise ortak yazar. Yapımcılar Frank Marshall ve Pat Crowley, nefes kesen yeni bölümde yapım ekibinin başında bir kez daha Spielberg ve Trevorrow ile birlikte çalışıyor. Belén Atienza, ekibe yapımcı olarak katılıyor.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tür * : Adventure Sci-Fi
Süre : 128 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri İspanya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : J.A. Bayona
Senaryo : Colin Trevorrow, Derek Connolly.
Müzik : Michael Giacchino
Görüntü Yönetimi : Oscar Faura
Kurgu : Bernat Vilaplana
Sanat Yönetimi : Guy Bradley, Andrew Max Cahn.
Oyuncular : Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Jeff Goldblum, Ted Levine, James Cromwell, Toby Jones, Rafe Spall, Geraldine Chaplin, Kamil Lemieszewski, Justice Smith, Peter Jason, Robert Emms, Michael Papajohn, Daniel Stisen, Jo Hart, Conlan Casal, Isabella Sermon, Faith Fay, Daniel Eghan, Sean Gislingham, Kevin Layne, Fran Targ, David Olawale Ayinde, Ronan Summers, Max Baker, Jag Patel, Jacqueline Ramnarine , Romualdo, Cory Peterson, Charlie Rawes, Manoj Anand, Bao Tieu, Sam Bass, Karl Farrer, Deborah Rock.
Yapımcı Firma : Amblin Entertainment, Apaches Entertainment, Legendary Entertainment, Perfect World Pictures, Universal Pictures.
İthalatçı Firma : UIP Turkey
Dağıtımcı Firma : UIP Turkey
Sınıflandırma :
Editör : (7/10)
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt4881806/?ref_=ttco_co_tt

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır