Haftanın Yeni Filmleri 22.06.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 22.06.2018 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 bluray  

Senem Kuyucuoğlu
 

 

Hadi Ya
Hadi Ya

Yönetmen koltuğunda Vecihi Ener'in oturduğu komedi türündeki "Hadi Ya" filminin oyuncu kadrosunda Senem Kuyucuoğlu, Mehtap Yılmaz ve Cesur Doğan yer alıyor.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tür * : Comedy
Süre : 83 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Vecihi Ener
Senaryo : Cesur Doğan
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Semih Yıldız
Kurgu : Ozan Emen
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Senem Kuyucuoğlu, Mehtap Yılmaz, Cesur Doğan, Ayta Sözeri.
Yapımcı Firma : Avcı Yapım (Hasan Avcı)
Dağıtımcı Firma : MC Film
Sınıflandırma :
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır