Haftanın Yeni Filmleri 22.06.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 16.05.2017 - Kanada)

» Sinemalar ve Seanslar
 bluray  

Cody Calahan
 

 

Antisosyal 2
Antisocial 2

Years after having her newborn child stolen from her, Sam searches a world infested with infected users from the Social Redroom website. After befriending a young girl named Bean, Sam is captured and locked in a facility dedicated to finding a cure for the Redroom Virus. Trapped and tortured, Sam tries to escape the facility before an impending update on the Redroom site hits 100% and unleashes it's final phase of attack.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Horror
Süre : 90 dakika
Ülke : Kanada
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Cody Calahan
Senaryo : Chad Archibald, Cody Calahan, Jeff Maher.
Müzik : Steph Copeland
Görüntü Yönetimi : Jeff Maher
Kurgu : Nick Montgomery
Sanat Yönetimi : Emily Tauro
Oyuncular : Michelle Mylett, Stephen Bogaert, Josette Halpert, Samuel Faraci, Kassandra Santos Millen, Kristina Nicoll, Robbie Graham-Kuntz, Cody Ray Thompson, Jake Michaels, Alen Delain, Ryan Christopher Kotack, Christian Bako, Simu Liu, Sean Kaufmann, Randy Thomas, Angela Froese, Diana Bykhovsky, Green Ewa, Tim Garel.
Yapımcı Firma : Black Fawn Films, Breakthrough Entertainment.
İthalatçı Firma : MC Film Dağıtım
Dağıtımcı Firma : MC Film
Sınıflandırma :
Editör : (2/10)
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt4004084/?ref_=ttpl_pl_tt

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır