Haftanın Yeni Filmleri 29.06.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 29.06.2018 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
bu film türkçe seslendirilmiştir bluray  

Alexander Romantez
 

 

Sevimli Emojiler 2
The Mojicons 2

İkinci film. Dünya’da ve Türkiye’de emoji çılgınlığı devam ediyor! Telefonlarımızda, bilgisayarlarımızda, yazışmalarımızda,sosyal medyada kısacası emojiler heryerde.Günlük yaşantımızın parçası haline gelen emojiler şimdi de beyazperdede. ‘’Sevimli Emojiler’’ büyük, küçük tüm kullanıcılarıyla 11 ağustosta sinemalarda buluşmayı bekliyor. İnternet ve Mobil üzerinden mesajlaşırken, perde arkasında neler olduğunu,nasıl zorluklar,komik olaylar ve nasıl maceralar yaşandığını biliyor musunuz? ‘’Sevimli Emojiler’’ hareketli,çılgın ve bir o kadar da eğlenceli maceralarını izleyicilerle paylaşıyor.Zalim digital,insanların haberleşmesini kesmek için, ‘’@‘’ işaretini çalar. ‘’Sevimli Emojiler’’ ise haberleşmeyi geri getirebilmek için, Zalim digital ile mücadele etmek ve ‘’@‘’ işaretini geri getirmek zorundadırlar. Bir yanda zalim digital, bir yanda ise becerikli ve eğlenceli dostlarımız ‘’Sevimli Emojiler’’, bakalım bu mücadelede kim galip gelecek?

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tür * : Animation
Süre : 90 dakika
Ülke : Rusya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Alexander Romantez
Senaryo : Viacheslav Marchenko
Müzik : Kolobanga
Görüntü Yönetimi : www.sevimliemojiler.com
Kurgu : www.sevimliemojiler.com
Sanat Yönetimi : www.sevimliemojiler.com
Oyuncular : Seslendirme:
Yapımcı Firma : Ink Global
İthalatçı Firma : Vişne Prodüksiyon, Majestic Film.
Dağıtımcı Firma : Özen Film
Sınıflandırma :
Editör : (1/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır