Gelecek Program

 

Philipp Stölzl
 
The Expatriate
The Expatriate
The Expatriate
Eski bir CIA ajanı kendisini birden ölüm hedefi olarak bulur, kendisine canlı ihtiyacı olan tek bir kişi ile birlikte hayatı için bütünüyle ve çılgın bir kaçışa başlar.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2012
Tarz * : Action Thriller
Süre : 100 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri Kanada Belçika İngiltere
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Philipp Stölzl
Senaryo : Arash Amel
Müzik : Jeff Danna
Görüntü Yönetimi : Kolja Brandt
Kurgu : Dominique Fortin
Sanat Yönetimi : Jean-François Campeau
Oyuncular : Olga Kurylenko, Aaron Eckhart, Liana Liberato, Alexander Fehling, Kate Linder, Garrick Hagon, Eric Godon, Simone-Élise Girard, Jade Hassouné, Nick Alachiotis, Carlo Mestroni, Sasha Lipskaia, Yassine Fadel, Gerardo Lo Dico, Sebastien Soudais, Carl Crevier, Kim Selby, Keir Cutler, Fabrice Boutique, Michael Morgante, Lidia Aviles, Cinsyla Key, Lydia Moore.
Yapımcı Firma : Informant Films, Europe Informant, Media Expatriate Films, Smash Media Entertainment, Motion Pictures (E-MOTION), Essential Entertainment.
İthalatçı Firma :
İşletmeci Firma : Duka Film
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 21.09.2012 - Tayvan
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır