Gelecek Program

 

Steven Knight
 
Hummingbird
Hummingbird
Hummingbird
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2013
Tarz * : Thriller
Süre : 100 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Steven Knight
Senaryo : Steven Knight
Müzik : Dario Marianelli
Görüntü Yönetimi : Chris Menges
Kurgu : Valerio Bonelli
Sanat Yönetimi : Stuart Kearns
Oyuncular : Jason Statham, Senem Temiz, Vicky McClure, Benedict Wong, Lee Nicholas Harris, Siobhan Hewlett, Lee Asquith-Coe, David Bradley, Paul Blackwell, Ian Pirie, Chris Cowlin, Shonn Gregory, Richard Herdman, Ger Ryan, Christian Brassington, Santi Scinelli, Andrew Ellis, Andrew Crayford, Shane Hart, Darren Lynch, Chonradee Kulthap, Grace Meurisse Francis, Jason Wong, Agata Buzek, Anthony Morris, Joanna Finata, Eddie Ruben, Matthew David McCarthy, Siong Loong Choong, Scott Stevenson, Andy Joy, Eva Dagoo, Peter Brown, Steven Borrie, Gary Swan, Dilyana Bouklieva, Martin Poole, Frank Stone, Youssef Kerkour, Michelle Lee, Martyn Mayger, Steve Conway.
Yapımcı Firma : IM Global, Shoebox Films.
İthalatçı Firma : Pinema
İşletmeci Firma : Pinema
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 09.05.2013 - Rusya
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır