Gelecek Program

 

Ariel Vromen
 
The Iceman
The Iceman
The Iceman
Anthony Bruno\'nun The Iceman: The True Story of a Cold-Blooded Killer kitabından uyarlanan filmde, 1964 ve 1986 yılları arasında 100 kişinin ölümünden sorumlu olduğuna inanılan Richard Kuklinski\'nin gerçek hayat hikayesi anlatılıyor.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2012
Tarz * : Crime Drama Thriller
Süre : 103 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Ariel Vromen
Senaryo : Morgan Land, Ariel Vromen.
Müzik : Haim Mazar
Görüntü Yönetimi : Bobby Bukowski
Kurgu : Danny Rafic
Sanat Yönetimi : Zach Bangma, William Budge.
Oyuncular : James Franco, Robert Davi, Chris Evans, Winona Ryder, Michael Shannon, Ray Liotta, David Schwimmer, Stephen Dorff, Ryan O'Nan, Christa Campbell, Erin Cummings, Garrett Kruithof, Hector Hank, Weronika Rosati, McKaley Miller, Gavin Casalegno, Lindsay Clift, Ashlynn Ross, Jay Giannone, Katarzyna Wolejnio, Carl Bailey, Danny A. Abeckaser, Juliet Reeves, Catherine Kim Poon, Tim Bell, Alexandra Doke, Johnny Martin, Zoran Radanovich, Freddy Bosche, John P. Fertitta, Tommy Alastra, Johnnie Brannon, Teanna Rose, Michael P Gardner, Vincent Fuentes, Megan Sherrill, Steve Jimenez, Laurie Cummings, Caden Large.
Yapımcı Firma : Bleiberg Entertainment, Millennium Films.
İthalatçı Firma :
İşletmeci Firma : Duka Film
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 02.05.2013 - Arjantin
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır