Gelecek Program

3 Boyutlu,  

Sergi Vizcaino
 
Paranormal 3D
Paranormal Xperience 3D
Paranormal Xperience 3D
Psikiyatri öğrencisi Angela, paranormal bir dünyanın varlığına inanmamaktadır. Fakültelerindeki en huysuz en garip profesörü, Angela ve diğer öğrencilere ölümden sonra hayatın devam etmediğini göstermeyi ve çürütmek için gizli bir hikayesi olan maden kentini incelemeyi teklif eder.Angela ve 4 sınıf arkadaşı Agela’nın küçük kardeşinin kamyonetiyle Susuro’ya giderler.Bazı kaçınılmaz trajik olayların onları ayırmasından dolayı ilişkileri küçüklükten beri soğuktur.Beraber şehri ve eski tuz madenlerini dolaşırlar.Tüm uyarılara rağmen tahmin edilemeyecek sonuçlara verebilecek yaşam sonrasına bir kapı açarlar.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2011
Tarz * : Horror Thriller
Süre : 86 dakika
Ülke : İspanya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Sergi Vizcaino
Senaryo : Daniel Padro
Müzik : Marc Vaíllo
Görüntü Yönetimi : Sergi Bartrolí
Kurgu : Joan Manel Vilaseca
Sanat Yönetimi : Rosa Ros
Oyuncular : Amaia Salamanca, Maxi Iglesias, Lucho Fernández, Úrsula Corberó, Óscar Sinela, Alba Ribas, Manuel de Blas, Eduard Farelo, Miriam Planas, Aina Planas, Miguel Ángel Jenner, Rose Skerpac, Daniel Padro.
Yapımcı Firma : Antena 3 Films, Rodar y Rodar Cine y Televisión.
İthalatçı Firma : Moviebox
İşletmeci Firma : Medyavizyon
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : 16.04.2013
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 28.12.2011 - İspanya
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır