Gelecek Program

 

Michael Hoffman
 
Gambit
Gambit
Gambit
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2012
Tarz * : Comedy Crime
Süre : 89 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Michael Hoffman
Senaryo : Ethan Coen, Joel Coen.
Müzik : Rolfe Kent
Görüntü Yönetimi : Florian Ballhaus
Kurgu : Paul Tothill
Sanat Yönetimi : Neil Lamont, Hattie Storey.
Oyuncular : Stanley Tucci, Cameron Diaz, Alan Rickman, Colin Firth, Cloris Leachman, Tom Courtenay, Anna Skellern, Senem Temiz, Togo Igawa, Erica LaRose, Gerard Horan, Chillie Mo, Greg Bennett, Sarah Goldberg, Ekaterina Botziou, Graham Curry, Simone Liebman, Tanroh Ishida, Filippo Delaunay, Silvia Crastan, Gary Swan, Mike Noble, Frank Stone, Martin Poole, Masashi Fujimoto, Martyn Moore, Spencer Cummins, Luke Borek, Cade Borek, Cara Bamford, Tina Borek, Stephen Brocklehurst, Peter Brown.
Yapımcı Firma : Crime Scene Pictures, Michael Lobell Productions.
İthalatçı Firma : Fida Film
İşletmeci Firma : Tiglon
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : 09.04.2013
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 21.11.2012 - İngiltere
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır