Gelecek Program

 

John Krokidas
 
Kill Your Darlings
Kill Your Darlings
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2013
Tarz * : Biography Drama Romance
Süre : 104 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : John Krokidas
Senaryo : Austin Bunn, John Krokidas.
Müzik : Nico Muhly
Görüntü Yönetimi : Reed Morano
Kurgu : Brian A. Kates
Sanat Yönetimi : Alexios Chrysikos
Oyuncular : Elizabeth Olsen, Daniel Radcliffe, David Cross, Michael C. Hall, Jennifer Jason Leigh, Dane DeHaan, Ben Foster, Kyra Sedgwick, Jack Huston, David Rasche, Finise Avery, John Cullum, Erin Darke, Craig Chester, Clancy O'Connor, Nicole Signore, Sarah Hollis, Leslie Meisel, Michael Cavadias, Anna Kuchma, Olen Holm, Zach Appelman, Kevyn Settle, Nick Diamantis, Matt Giroveanu, Quinlan Corbett.
Yapımcı Firma : Killer Films, Benaroya Pictures.
İthalatçı Firma : Chantier Films
İşletmeci Firma : Chantier Film
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 17.10.2013 - Hollanda
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır