Gelecek Program

 

Gary Fleder
 
Homefront
Homefront
Homefront
Eski bir narkotik ajanı olan Phil Broker\'ın geçmişini arkada bırakıp ailesiyle sessiz bir kasabaya taşınır. Geldikleri bu kasaba aslında bir uyuşturucu dağıtımcısına ev sahipliği yapıyordur.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2013
Tarz * : Action Thriller
Süre :
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Gary Fleder
Senaryo : Sylvester Stallone
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Theo van de Sande
Kurgu : Padraic McKinley
Sanat Yönetimi : A. Todd Holland
Oyuncular : James Franco, Jason Statham, Winona Ryder, Kate Bosworth, Rachelle Lefevre, Frank Grillo, Raeden Greer, Nicole Andrews, Christa Campbell, Omar Benson Miller, Michelle Celeste, Amin Joseph, Izabela Vidovic, Joe Chrest, John L. Armijo, Stephanie Grote, Amber Dawn Landrum, Michael Traynor, Lance E. Nichols, Linds Edwards, Marcus Hester, Ritchie Montgomery, Craig Stark, Billy Slaughter, Deneen Tyler, Greg Sproles, Stuart Greer, Matt Lasky, Elton LeBlanc.
Yapımcı Firma : Millennium Films, Nu Image / Millennium Films.
İthalatçı Firma :
İşletmeci Firma : Duka Film
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 10.07.2014 - Hollanda
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır