Gelecek Program

 

Joachim Ronning, Espen Sandberg.
 
Kon-Tiki
Kon-Tiki
Kon-Tiki
Savaş yorgunu dünyanın gözü 1947’de Norveçli genç maceracı Thor Heyerdahl’a odaklanır. Bu gencin dudak uçuklatan amacı, Kon-Tiki adını verdiği salıyla Büyük Okyanus boyunca yapacağı 8.000 kilometrelik deniz seferidir. Ona bu yolculukta birbirini hiç tanımayan, deneyimsiz beş adam eşlik edecektir. Norveç’ten hareket ederek dünyanın yarısını sallarıyla aşacaklardır.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2012
Tarz * : Action Adventure Biography
Süre : 118 dakika
Ülke : İngiltere Norveç Danimarka Almanya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Joachim Ronning, Espen Sandberg.
Senaryo : Petter Skavlan
Müzik : Johan Söderqvist
Görüntü Yönetimi : Geir Hartly Andreassen
Kurgu : Per-Erik Eriksen, Martin Stoltz.
Sanat Yönetimi : Lek Chaiyan Chunsuttiwat
Oyuncular : Pal Sverre Hagen, Anders Baasmo Christiansen, Gustaf Skarsgard, Odd Magnus Williamson, Jakob Oftebro, Agnes Kittelsen, Eleanor Burke, Manuel Cauchi, Sam Chapman, Katinka Egres, Jo Hannah Emblem Rønning, La-Oug, Søren Pilmark, Tarang, Richard Trinder, Thomas Arnold, Jörgen Berthage, Stefan Cronwall, Ian Knauer, Ole Sletner.
Yapımcı Firma : Recorded Picture Company, Nordisk Film Production, DCM Productions, Roenbergfilm.
İthalatçı Firma : Medyavizyon
İşletmeci Firma : Medyavizyon
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 24.08.2012 - Norveç
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır