Gelecek Program

 

Peter Strickland
 
Berberian Sound Studio
Berberian Sound Studio
Berberian Sound Studio
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2012
Tarz * : Drama Horror Thriller
Süre : 92 dakika
Ülke : İngiltere
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Peter Strickland
Senaryo : Peter Strickland
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Nicholas D. Knowland
Kurgu : Chris Dickens
Sanat Yönetimi : Sarah Finlay
Oyuncular : Toby Jones, Tonia Sotiropoulou, Susanna Cappellaro, Cosimo Fusco, Suzy Kendall, Layla Amir, Hilda Péter, Chiara D'Anna, Eugenia Caruso, Lara Parmiani, Antonio Mancino, Fatma Mohamed, Guido Adorni, Katalin Ladik, Kata Bartsch, Salvatore LI Causi, Stephanie Kirby, Jean-Michael van Schouwburg, Zsuzsanna Buksi, Salvatore Greco, Jozef Cseres, Miklos Kemecsi, Claire Crosby, Elisa Librelotto, Natalia Mattielighova, Diana Rogerson, Justin Turner, Pal Toth, Ted Tomlin, Adam Bohman, Patsy Pretson.
Yapımcı Firma : Illuminations Films, Warp X.
İthalatçı Firma : Mars Entertainment Group
İşletmeci Firma : Pinema
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 31.08.2012 - İrlanda
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır