Gelecek Program

 
 
Cuban Fury
Cuban Fury
Büyük bir talihsizlik sonucu kariyerine son vermek zorunda kalan eski salsa şampiyonu, yıllar sonra hayalindeki gibi bir kıza aşık olur, ve bu aşkın ateşi onu dansa da yeniden bağlar.
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tarz * : Comedy
Süre : 98 dakika
Ülke : İngiltere
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : James Griffiths
Senaryo : Jon Brown
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Dick Pope
Kurgu : Jonathan Amos
Sanat Yönetimi : Andrea Matheson
Oyuncular : Rashida Jones, Wendi McLendon-Covey, Chris O'Dowd, Ian McShane, Nick Frost, Olivia Colman, Alexandra Roach, Rory Kinnear, Kayvan Novak, Kevin Eldon, Liz Cackowski, Steve Oram, Tim Plester, Simon DeSilva, Deborah Rosan, Larissa Jones, Richard Herdman, Brandon Robinson, Jorge Leon Martinez, Pamela Betsy Cooper, Joanna Jeffrees, Michael Keat, Eddie Ruben.
Yapımcı Firma : Big Talk Productions
İthalatçı Firma : Medyavizyon
İşletmeci Firma : Medyavizyon
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 14.02.2014 - İngiltere
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır