Gelecek Program

 
 
Ölümün ABC'si
ABCs of Death 2
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tarz * : Horror
Süre :
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri Yeni Zelanda Kanada İsrail Japonya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Rodney Ascher, Julian Barratt, Robert Boocheck, Alejandro Brugues, Kristina Buozyte, Alexandre Bustillo, Larry Fessenden, Julian Gilbey, Spencer Hawken, Jim Hosking, Lancelot Oduwa Imasuen, E.L. Katz, Aharon Keshales, Steven Kostanski, Marvin Kren...
Senaryo : Robert Boocheck, Alejandro Brugues, David Chirchirillo, Julian Gilbey, Toby Harvard, Jim Hosking, Juan Martinez Moreno, Nicholas Musurca, Chris Nash, Jerome Sable, Jen Soska, Sylvia Soska, Ant Timpson, Marc Walkow, Alex de la Iglesia.
Müzik : Raphael Gesqua, Mads Heldtberg, Haim Frank Ilfman, Alex Khaskin, Sergio Moure, Kyle Newmaster, Vytis Puronas, Stefan Will.
Görüntü Yönetimi : Jon Britt, Jose Roberto Eliezer, Nick Gillespie, Alex Gomez, Adam Hall, John Rutland, Antoine Sanier, Ioana Vasile, Mahlon Todd Williams.
Kurgu : Richard Blackburn, Mark Burnett, Russell Lichter, Nick Wenger, John Wesley Whitton.
Sanat Yönetimi : Alex Smith, Matthew Button, Felix Coles, Chris Farmer, Sara Millan, Hock Wong.
Oyuncular : Martina Garcia, Andy Nyman, Ivan Gonzalez, Tristan Risk, Ian Virgo, C. Ernst Harth, Mark Grossman, Alan McKenna, Miguel Angel Munoz, Victoria Broom, Ben Maccabee, Lauren Molina, Lee Majdoub, Ryan Winsley, Eric Jacobus, Jason Cabell, Tawfeek Barhom, Rafferty Blumberg, Francisco Barreiro, Conor Sweeney, James McDougall, Tom Bonington, Alys Crocker, Angelica Alejandro, Gary Reimer, Dan MacDonald, Jack Fessenden, Voltaire, Jerod Meagher, Nicholas Amer, Anthony Nuccio, Nina Iordanova, Stefanie Wood.
Yapımcı Firma : Drafthouse Films, Magnet Releasing, Producciones de la 5ta Avenida, Rook Films, Tea Shop & Film Company, Timpson Films.
İthalatçı Firma : Codex Medya
İşletmeci Firma : Henüz açıklanmadı.
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 31.10.2014 - Amerika Birleşik Devletleri
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır