Gelecek Program

 

Cameron Crowe
 
Aloha
Aloha
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tarz * : Adventure Comedy Romance
Süre :
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Cameron Crowe
Senaryo : Cameron Crowe
Müzik : Mark Mothersbaugh
Görüntü Yönetimi : Eric Gautier
Kurgu : Joe Hutshing
Sanat Yönetimi : Peter Borck
Oyuncular : Emma Stone, Rachel McAdams, Bradley Cooper, Bill Murray, John Krasinski, Jay Baruchel, Alec Baldwin, Ivana Milicevic, Jaeden Lieberher, Danny McBride, Edi Gathegi, Michael Chernus, Yousuf Azami, Sugar Lyn Beard, Danielle Rose Russell, Fahim Fazli, Lindsey Elizabeth, Bill Camp, Kelly Oxford, Matthew Lund, Mustafa Haidari, Shawn McBride, Rebecca Maltby, Paul Edney, Liz Letchford, Jordan Kirkwood, Nel Venzon.
Yapımcı Firma : Columbia Pictures, Twentieth Century Fox Film Corporation, Regency Enterprises, New Regency Pictures, RatPac Entertainment, Scott Rudin Productions, Sony Pictures Entertainment.
İthalatçı Firma : TME / The Moments Entertainment
İşletmeci Firma : TME Films
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 28.05.2015 - Avustralya
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır