Gelecek Program

 

Jon Wright
 
Robot Overlords
Robot Overlords
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2014
Tarz * : Action Adventure Sci-Fi
Süre : 90 dakika
Ülke : İngiltere
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Jon Wright
Senaryo : Mark Stay, Jon Wright.
Müzik : Christian Henson
Görüntü Yönetimi : Fraser Taggart
Kurgu : Matt Platts-Mills
Sanat Yönetimi : Fiona Gavin
Oyuncular : Gillian Anderson, Ben Kingsley, Callan McAuliffe, Ella Hunt, Geraldine James, Tamer Hassan, Steven Mackintosh, Craig Garner, Milo Parker, Sonny Green, Roy Hudd, Michael Stuart, James Tarpey, David McSavage, Lalor Roddy, Laurence Doherty, Ciaran Flynn, Neil Brownlee, Jimmy Johnston, Jennifer Daley, Mark Asante, Edna Caskey, Sanjay Ghosh, Tom Slatter, Ross Magee, Jonathan McAndrew, Raja Purewal, Abigail Castleton, Stuart J. Prowse, Andy Mckeown, Norman Coates, Morag Sims, James Tolcher.
Yapımcı Firma : Pinewood Studios, British Film Company, British Film Institute, Northern Ireland Screen, Tempo Productions Limited, Umbra Telegraph Pictures.
İthalatçı Firma : UIP Türkiye
İşletmeci Firma : UIP Turkey
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 29.01.2015 - Kuveyt
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır