Gelecek Program

 

Stephen S. Campanelli
 
Momentum
Momentum
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tarz * : Action Thriller
Süre : 96 dakika
Ülke : Güney Afrika Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Stephen S. Campanelli
Senaryo : Adam Marcus, Debra Sullivan.
Müzik : Laurent Eyquem
Görüntü Yönetimi : Glen MacPherson
Kurgu : Doobie White
Sanat Yönetimi : Kirk Doman
Oyuncular : Olga Kurylenko, Morgan Freeman, James Purefoy, Jenna Saras, Grant Roberts, Karl Thaning, Aidan Whytock, Marian Frizelle, Daniel Fox, E.M. Fredric, Lee Raviv, Lee-Anne Summers, Brendan Murray, Dylan Edy, Joe Vaz, Anselmo Martini, Scot Cooper, Sabine Palfi, Brett Williams, Richard Lothian, Hlomla Dandala, Tudor Petrut, Ebby Weyime, Colin Moss, Henie Bosman, Greg Kriek, Anneli Muller, Rhobye Wyatt, Lisa Leonard, Shelley Nicole.
Yapımcı Firma : Azari Media, Thaba Media.
İthalatçı Firma : Mekanik İletişim
İşletmeci Firma : MC Film Dağıtım
İlk hafta lokasyon sayısı :
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 16.10.2015 - Amerika Birleşik Devletleri
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır