Gelecek Program

 

Michael Bay
 
13 Saat: Bingazi'nin Gizli Askerleri
13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi

During an attack on a U.S. compound in Libya, a security team struggles to make sense out of the chaos.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tarz * : Action Drama Thriller
Süre : 144 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Michael Bay
Senaryo : Chuck Hogan
Müzik : Lorne Balfe
Görüntü Yönetimi : Dion Beebe
Kurgu : Christian Wagner
Sanat Yönetimi : Charlo Dalli, Sebastian Schroder, Marco Trentini.
Oyuncular : Pablo Schreiber, John Krasinski, Toby Stephens, David Denman, Max Martini, James Badge Dale, David Costabile, Dominic Fumusa, Demetrius Grosse, Alexia Barlier, Liisa Evastina, Elektra Anastasi, Frida Cauchi, David Furr, Kerim Troeller, Kenny Sheard, Andrei Claude, Manuel Cauchi, Kevin Kent, Davide Tucci, Erica Muscat, Ben Affan, Alan Paris, Jonathan Pyatt, Joe Azzopardi, Marc Cabourdin, Andre Agius, Larissa Bonaci, Husam Chadat, Natalia Krekhtiak.
Yapımcı Firma : 3 Arts Entertainment, Latina Pictures, Paramount Pictures.
İthalatçı Firma : UIP Türkiye
İşletmeci Firma : Sinema gösterimi yapılmadı.
İlk hafta lokasyon sayısı :
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 13.01.2016 - Filipinler
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt4172430/?ref_=nv_sr_srsg_0
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır