Gelecek Program

 
 
Sır
Sır

Günümüzden tam otuz yıl önce Akcaalan adında köyde yaşayan bir kadın yaptığı kadim bir büyü ile kötü ruhların koruyucusu olmak ister ve şeytanın ta kendisi olur. Cehennem in kapılarını açar. İşlediği cinayetler şehire kadar uzanır. Kayıp kadınların kız çocuklarının özellikle hamile kadınların ölümleri gün geçtikçe artar. Bütün bu olanları hiç kimsenin nereden geldiğini bilmediği Sadık hoca adında inançlı biri durdurmak ister. Kadının kocasıyla plan yaparlar. Kocası oğlunu bir gece beşikten alarak Sadık hocaya emanet eder. Bunu fark eden kadın kocasını öldürür ve Akcaalan halkını lanetler. Lanetin her yıl dönümünde kasabada cinayetler devam eder. Efsane ye göre oğlu olmadan yaşadığı her sene kadının içindeki öfke büyür. Olaydan otuz yıl sonra şehirde ve Akcaalan da maskeli bir katil cinayetleri kaldığı yerden devam eder...

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tarz * : Horror
Süre :
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Mehmet Ali Zaim
Senaryo : Cafer Şiar Zaim
Müzik :
Görüntü Yönetimi :
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Metin Yüksel, Bekir Aslantaş, Burcu Küçük, Şiar Zaim, Su Sümeyye Engin, Reha Beyoğlu, Meltem Elçin, Eda Yemen, Gözde Götürmez. Gamze Almacı.
Yapımcı Firma : Zaim Brothers Film, Teosa Yapım.
İşletmeci Firma : MC Film Dağıtım
İlk hafta lokasyon sayısı : 50
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 11.03.2016 - Türkiye
Sınıflandırma : 15+
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır