Gelecek Program

 

Patricia Riggen
 
The 33
The 33
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tarz * : Drama
Süre : 120 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri Şili
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Patricia Riggen
Senaryo : Mikko Alanne, Craig Borten, Michael Thomas.
Müzik : James Horner
Görüntü Yönetimi : Checco Varese
Kurgu : Michael Tronick
Sanat Yönetimi : Hector H. Rivera, Diana Trujillo.
Oyuncular : Cote de Pablo, Juan Pablo Raba, James Brolin, Antonio Banderas, Lou Diamond Phillips, Rodrigo Santoro, Juliette Binoche, Naomi Scott, Gabriel Byrne, Kate del Castillo, Bob Gunton, Jacob Vargas, Paulina Garcia, Mario Casas, Oscar Nunez, Adriana Barraza, Ariel Sierra, Anderson Cooper, Elizabeth De Razzo, Jorge Diaz, Federico Luppi, Tenoch Huerta, Mario Kreutzberger, Marco Trevino, Juan Pablo Auger, Alejandro Goic, Luis Alberto Aracena, Leonardo Farkas, Gustavo Angarita, Cristian Campos.
Yapımcı Firma : Alcon Entertainment, Fabula, Half Circle, Phoenix Pictures.
İthalatçı Firma : Warner Bros. Türkiye
İşletmeci Firma : Warner Bros. Turkey
İlk hafta lokasyon sayısı : TBA
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 06.08.2015 - Şili
IMDB Linki :
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır