Gelecek Program

 
 
7 Numaralı Hücredeki Mucize
7-beon-bang-ui seon-mul
Miracle In Cell No.7

Yedi yaşındaki bir kız çocuğu ile yedi yaş zekasına sahip bababının duygu dolu hikayesi.

A story about love between a mentally-ill father and his lovingly adorable daughter. Accused of murder and rape, her father's home is prison.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2013
Tarz * : Comedy Drama
Süre : 127 dakika
Ülke : Güney Kore
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Hwan-kyung Lee
Senaryo : Hwan-kyung Lee, Yeong-ah Yoo, Young-seok Kim.
Müzik : Dong-jun Lee
Görüntü Yönetimi : Seung-gi Kang
Kurgu : Jai-geun Choi, So-Yeon Kim.
Sanat Yönetimi : Hu-gyeong Lee
Oyuncular : Seung-ryong Ryu, So Won Kal, Dal-su Oh, Man-sik Jeong, Won-Sang Park, Jeong-tae Kim, Shin-Hye Park, Han-bi Jung, Jin-young Jung, Sun-Woo Yoon.
Yapımcı Firma : Fineworks, CL Entertainment.
İthalatçı Firma :
İşletmeci Firma : Sinema gösterimi yapılmadı.
İlk hafta lokasyon sayısı : 50
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 23.01.2013 - Güney Kore
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt2659414/?ref_=nv_sr_1?ref_=nv_sr_1
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır