Gelecek Program

 Blu-Ray,  

Bei-Er Bao
 
Şişman Harekat Timi
Pang Zi Xing Dong Dui
Fat Buddies

Japonya’da sıradan bir hayat süren genç bir adamın en büyük hayali ajan olmaktır. Ancak o, ajan olmaya pek de uygun biri değildir. Obezite olan adam, hayallerini yaşamak yerine, Japonya'da bir hastanede güvenlik görevlisi olarak çalışmaktadır. Ancak bir gün hastaneye gelen bir hasta, onun hayatının tamamen değişmesine neden olur. Hastaneye gelen hasta, kendisine ajan olduğunu söyler. Üstelik o da obezite hastasıdır. Tanıştığı adamdan ilham alan güvenlik görevlisi, hayallerinin peşinden gitmeye karar vererek işinden istifa eder. Birlikte çalışmaya karar veren ve Japon mafyasına karşı savaş açan iki şişman ajan, kendilerini zorlu bir maceranın içerisinde bulur.

The film revolves around a pair of big-boned, bumbling cops who find themselves at the heart of a drug trafficking case. The agent "J" (Zhang Wen) was shot in the head during an A-level mission, causing damage to the intracranial hypothalamus. During the period of rehabilitating, J gradually became a big fat man of three hundred pounds and suffered from severe narcolepsy, but J still considered himself a ace agent. Finally, J received the task again and went to Japan to retrieve the confidential documents. After the file was obtained, J arbitrarily opened the file and decided to continue the task of hiding the organization for the organization, but he fainted in the izakaya. J who woke up in the hospital got to know the security guard Handsome Hao (Bei-Er Bao), Handsome Hao to prove that he is not a waste of nothing to resolutely join the mission. In the process of carrying out the task, the temporary partner has experienced the ridiculous and dangerous crisis of time over and over again.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * :
Süre : 109 dakika
Ülke : Çin Halk Cumhuriyeti
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Bei-Er Bao
Senaryo : Bei-Er Bao
Müzik :
Görüntü Yönetimi :
Kurgu : Charles Chao-Hua Lee
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Bao Beier, Zhang Wen, Yasuaki Kurata, Clara Lee, Yuwu Qi, Guo Jingfei, Ryu Kohata, Jia Song.
Yapımcı Firma : United Entertainment Partners
İthalatçı Firma : Blackwell
İşletmeci Firma : Blackwell
İlk hafta lokasyon sayısı : 20
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 30.09.2018 - Çin Halk Cumhuriyeti
Sınıflandırma :
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt8845432/?ref_=ttco_co_tt
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır