Gelecek Program

Türkçe Dublaj,  

Mats Grorud
 
The Tower
Tornet
The Tower

Mats Ground'un yönetmenliğini üstlendiği The Tower, Filistin mülteci kampında yaşayan genç bir kızın, kendinden önceki kuşak mültecilerle ailesinin hikâyesini keşfetmesini konu ediniyor.

A young girl living in a Palestinian refugee camp learns about her family's history through stories told by three previous generations of refugees.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * : Animation
Süre : 74 dakika
Ülke : Fransa İsveç Norveç
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Mats Grorud
Senaryo : Mats Grorud
Müzik : Nathanaël Bergese
Görüntü Yönetimi : Pierre-Luc Granjon
Kurgu : Silje Nordseth
Sanat Yönetimi : Rui Tenreiro
Oyuncular : Seslendirme: Aïssa Maïga, Slimane Dazi, Darina Al Joundi, Saïd Amadis, Pauline Ziade, Bouraouïa Marzouk, Raymond Hosni, Lina Soualem, Omar Yami.
Yapımcı Firma : Les Contes modernes, Cinenic Film, Tenk.tv.
İthalatçı Firma : Filmartı
İşletmeci Firma : Filmartı
İlk hafta lokasyon sayısı : 5
Basın Gösterimi Tarihi : TBA
Açıklanan Vizyona Çıkış Tarihi : TBA
Dünyada İlk Ticari Vizyonu : 30.11.2018 - Norveç
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt5847768/?ref_=nm_flmg_dr_1
 
* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Gelecek Program Filmleri

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır